Dziś jest: 23-02-2019
Liczba odwiedzin: 471
Zadzwoń! Odpowiemy na Twoje pytania 22 843 43 21

Jak zamówić usługę

Jeśli jesteś już zainteresowany naszą ofertą lub chciałbyś/chciałabyś uzyskać szczegółowe informacje na temat cen, terminów i zakresu naszej działalności, poprostu skontaktuj się z nami!

Więcej informacji uzyskasz w dziale kontakt

 

TU JESTEŚ: O nas

Firma HENBUD Sp. Z o.o.. powstała w czerwcu 2004r. Nazwa firmy przyjęta została od imienia żony założyciela firmy Mirosława Białkowskiego.

Mirosław Białkowski jako wieloletni pracownik budownictwa, mając duże doświadczenie w prowadzeniu prac budowlanych, organizacji robót, a także znajomość stosunków międzyludzkich postanowił wykorzystać swoje umiejętności organizując własną firmę. Przed założeniem firmy pracował na terenie Warszawy jako prowadzący roboty w firmie HOCHTIEF POLSKA oddział Budokor. Było to przedłużenie znajomości z firmą HOCHTIEF podczas pracy w Niemczech.

Firma rozpoczęła swoją działalność jako podwykonawca na terenie Warszawy, wcześniej dała się poznać w wielu warszawskich firmach. W 2006 r. Mirosław Białkowski przekazał firmę synowi Tomaszowi Białkowskiemu.

Firma współpracowała z wieloma firmami i może pochwalić się swoimi osiągnięciami jako wykonawca wszechstronny o dużym zakresie możliwości. Po nawiązaniu współpracy z innymi mniejszymi firmami na zasadzie współpracy, podejmowała duże roboty, poczynając od stanu surowego do robót wykończeniowych. Na stałe firma współpracuje z dziewięcioma specjalistycznymi firmami, które łącząc swoje siły z firmą HENBUD, pod jej nadzorem stają się pokaźną grupą mogącą sprostać dużym wyzwaniom. Mirosław Białkowski jako prezes, wykorzystując swoje umiejętności organizacyjne i fachowe, wykonał wiele robót budowlanych. Jako stosunkowo młoda firma ma wiele osiągnięć i wśród wielu dużych firm opinię solidnego wykonawcy.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone copyright © 2019
Projekt i realizacja: K2-Project